допомога

Бажаєте оплатити наші послуги або перевірити баланс рахунку?

Меню ДОПОМОГА до ваших послуг. Перевіряйте швидкість інтернет підключення та обирайте спосіб оплати, який підходить саме вам, а компанія Інфобайт Сервіс надасть можливість зробити це максимально комфортно.

оплата послуг

приват 24

Оплатіть послуги не виходячи з дому та насолоджуйтесь всіма перевагами нашого сервісу. Перед поповненням, будь ласка, зверніться до нас в офіс та запишіть номер банківського рахунку, потім зателефонуйте до нас для підтвердження.

Допомога з оплатою також проводиться у всіх наших офісах. Місця оплати можна знайти в Нересниці, Дубовому та Тернові. Для детальної інформації перейдіть в меню КОНТАКТИ та зв’яжіться з нами.

Клієнту

Тут ви можете переглянути ваш баланс, історію фінансових операцій та ін. ввівши свій логін та пароль, детальніше читайте в ПОСІБНИКУ

Бажаєте первірити швидкість? Скористайтесь сервісом якому ми довіряємо, тут ви побачите як швидкість завантаження так і швидкість вивантаження.

Посібник користувача. Від користування сайтом до налаштування роутера – все зібрано на одній сторінці. Все, що може вас цікавити буде тут.