Інтерактивне телебачення

Наш телевізійний партнер ОМЕГА ТВ представляє можливість перегляду більш ніж 180 рейтингових українських і зарубіжних телеканалів на будь-який смак! Ви можете переглядати улюблені канали на телевізорі і ноутбуці, планшеті і смартфоні! Більш того один клієнт в рамках свого договору, може активувати до 5-и пристроїв, отримати доступ до програми передач для кожного каналу, перегляду минулих передач. Кожен член сім’ї буде дивитися те, що хоче.

Більше не буде сімейної боротьби за пульт! Дружина може дивитися улюблений серіал по телевізору, чоловік – довгоочікуваний футбольний матч на комп’ютері, а діти – дивитися мультики на ноутбуці або планшеті.

Одна підписка на всі пристрої

5 пристроїв – одна ціна! Підключи будь-які п’ять пристроїв до одного аккаунту (смартфон, телевізор, планшет, комп’ютер, ноутбук), а плати лише за один!

Батьківський контроль

Якщо Ви перейшли на перегляд телеканалів в режимі онлайн, то не варто забувати, що до нього є доступ і у ваших дітей. Не всі батьки замислюються про те, що саме їх діти дивляться по телевізору. Функція «батьківський контроль» допоможе уникнути перегляд небажаного контенту.

Вибране

Додавайте канали в «Вибране», щоб мати швидкий доступ до улюблених телепередач.

Перемотка

Не пропускай улюблених епізодів, насолоджуйся контентом з функцією «Перемотка», у Вас є можливість пропускати рекламу або перемотати назад найкращі моменти улюблених телепередач і фільмів.

Пауза ефіру

Функція «Пауза» дозволяє зупинити трансляцію та продовжити перегляд з того самого моменту, на якому Ви зупинилися.

Архів телебачення

Функція «Архів» дозволяє переглядати передачі, які вже були в ефірі протягом останніх 7-ми днів. Ви можете вибрати будь-який контент за настроєм і дивитися його в будь-який час без прив’язки до ефіру і без реклами.

Програма каналу

За допомогою цієї функції Ви зможете не тільки ознайомитися з анонсом, а й знати, скільки часу пройшло від початку поточного передачі або фільму.

Тарифи

Базовий

131

Каналів (42 HD)

5 пристроїв

Онлайн перегляд

Преміум

157

Каналів (51 HD)

5 пристроїв

Онлайн перегляд

Базовий

180

Каналів (70 HD)

5 пристроїв

Онлайн перегляд

Одна передплата – 
п’ять пристроїв

Підключайте та дивіться OMEGA TV          на Smart TV, комп’ютерах, смартфонах      і планшетах.

OMEGA TV ДЛЯ ВСІХ ВАШИХ ПРИСТРОЇВ

Залишилися питання? Потрібна допомога при підключенні?
Телефонуйте нам прямо зараз!

phone-call

+38(067) 31-03-125